موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

با حکم رییس‌جمهور اعضا و رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شدند | موسسه پلکان

 

با حکم رییس‌جمهور اعضا و رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شدند

 

 اعضا و رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شدندرییس جمهور در حکمی اعضا و رییس هیأت امنای صندوق نوآوری و شكوفایی را منصوب کرد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در اولین جلسه هیأت امنای صندوق نوآوری و شكوفایی در دولت یازدهم كه به ریاست رییس‌جمهور به عنوان رییس هیات امنا این صندوق و با حضور سایر اعضا ‌از جمله وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امور اقتصادی و دارایی، معاون علمی و فناوری(دبیر هیات امنا)، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، رییس کل بانک مرکزی و رییس دفتر رییس جمهور تشكیل شد، دكتر بهزاد سلطانی به عنوان عضو و رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شكوفایی منصوب شد.

 

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر بهزاد سلطانی

در اجرای مواد (۱۰) و (۱۲) اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۰.۶.۲۰ هیأت وزیران و براساس مصوبه مورخ ۱۳۹۲.۹.۱۳ هیأت امنای آن صندوق، با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو و رییس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب می‌شوید.

لازم است با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی ذیربط، نسبت به بهبود فرآیند تجاری سازی فناوری‌ها، ارتقای نظام مالی و توسعه فناوری و نوآوری، پیشبرد اقتصاد دانش بنیان، رشد و توانمندسازی بخش خصوصی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اقدام شایسته بعمل آید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 

حسن روحانی

رییس جمهور و رییس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی

 


همچنین در احکامی جداگانه و بر مبنای مصوبه هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی، آقایان دکتر سورنا ستاری، دکتر بهزاد سلطانی، دکتر کاظم جلالی، دکتر مصطفی صفوی و دکتر حمیدرضا شاهوردی به عنوان اعضای هیات عامل صندوق انتخاب شدند.

 

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر حمیدرضا شاهوردی

جناب آقای دکتر مصطفی صفوی

جناب آقای دکتر کاظم جلالی

جناب آقای دکتر سورنا ستاری

در اجرای ماده (۱۰) اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۰.۶.۲۰ هیأت وزیران و براساس مصوبه مورخ ۱۳۹۲.۹.۱۳ هیأت امنای آن صندوق، با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب می‌شوید.

لازم است با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، ‌بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی ذیربط، نسبت به بهبود فرآیند تجاری‌سازی فناوری‌ها، ارتقای نظام مالی توسعه فناوری و نوآوری، پیشبرد اقتصاد دانش بنیان، رشد و توانمندسازی بخش خصوصی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اقدام شایسته بعمل آید.
 

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری،‌اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 

حسن روحانی

رییس جمهور و رییس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی
 

لازم به ذكر است دكتر سلطانی مسئولیت‌های مختلفی از جمله مدیر كل امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاون تحقیقات و فناوری سازمان انرژی اتمی، مشاور تجاری‌سازی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، و عضویت در «كارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شركتهای دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا» را در كارنامه خود دارد.

 

منبع : معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ يکشنبه ۱ دی ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :