موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

برگزاری همایش راهکارهای توسعه تجارت ایران و افغانستان با حمایت موسسه پلکان | موسسه پلکان

 

برگزاری همایش راهکارهای توسعه تجارت ایران و افغانستان با حمایت موسسه پلکان


علامت تجاری - ثبت علامت تجاریهمایش کاربردی راهکارهای توسعه تجارت ایران و افغانستان با حمایت موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان در تاریخ  1394.3.6 درهتل پارس مشهد مقدس برگزار شد.

 

 

 

 


 

 

 

موسسه پلکان در راستای تحقق پیشرفت و توسعه تجارت به عنوان یکی از حامیان برگزاری این همایش در محل هتل پارس مشهد حضور به عمل رسانید.
بر اساس آمار سازمان توسعه و تجارت ایران افغانستان دومین بازار بزرگ صادراتی کالاهای ایرانی محسوب می شود و حدود 90 درصد از مردم این کشور نیاز های خود را با کالاهای ایرانی بر طرف می کنند. بنابراین افغانستان از مهم ترین بازار های کالاهای صادراتی در ایران است.
محور های اصلی این همایش شامل توسعه مناسبات اقتصادی و بررسی راهکارهای توسعه تجارت ایران و افغانستان، تبیین ظرفیت های سرمایه گذاری در ایران و افغانستان، شناخت ظرفیت های صادراتی دو کشور و آشنایی تجار و بازرگانان دو کشور به منظور مذاکرات تجاری اشاره بود.
در این همایش که با عنوان همایش راهکارهای توسعه تجارت ایران و افغانستان برگزار گردید رایزنان بازرگانی ایران و افغانستان ، تجار و بازرگانان ایرانی و افغانستانی و جمعی از مسئولان عالی ‌رتبه اقتصادی خراسان رضوی حضور بهم رساندند.

اتمام
 

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :