موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

اعلام نتایج نهایی یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر | موسسه پلکان

 

دکتر سید محمد اسماعیل جلالی عنوان کرد :

اعلام نتایج نهایی یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر منطقه سه فناوری در پارک علم و فناوری استان سمنان 

 

ثبت اختراع،ثبت برند،ثبت علامت تجاری، ثبت طرح صنعتیبه گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان سمنان ؛ دبیر خانه یازدهمین دوره ی جشنواره ملی ایده های برتر در منطقه ی سه فناوری مستقر در این پارک ؛ پس از بررسی و کارشناسی های تخصصی بر روی یک هزار ایده ارسالی به جشنواره در کمیته ی داوران جشنواره ؛ بیست و چهار ایده در سیزده گروه علمی را به عنوان ایده های برتر یازدهمین دوره ی جشنواره در منطقه سه فناوری ؛ برگزیدند .

 

سید محمد اسماعیل جلالی رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان و دبیر جشنواره ملی ایده های برتر با اشاره به این که در گروه علمی صنایع و مدیریت ؛ هیچ یک از ایده های ارائه شده به جشنواره ؛ حدنصاب امتیاز لازم برای برگزیده شدن را کسب ننموده اند گفت : به همین علت در این گروه علمی ؛ ایده ای به عنوان ایده برتر و برگزیده جشنواره معرفی نشده است .

دکتر سید محمد اسماعیل جلالی افزود : تعداد ایده های برگزیده در استان تهران 13 مورد ،سمنان 3 مورد ، مازندران 3 مورد ، گلستان 2 مورد ، البرز2مورد، و قم دو مورد بر شمرد .

وی اضافه کرد : شرکت کنند گان جشنواره در منطقه سه فناور می توانند نتایج را در صفحه اول تارنمای پارک علم و فناوری استان سمنان به نشانی www.sstp.ir مشاهده نمایند .

دبیر علمی جشنواره نیز در این باره گفت : تمامی یک هزار ایده ارسالی به جشنواره با دقت و حساسیت بالایی توسط داوران و کارشناسان دبیرخانه جشنواره ملی ایده های برتر در منطقه سه فناوری غربالگری و بررسی شد.

سید جواد رضویان افزود : کارشناسان دبیرخانه جشنواره در منطقه سه فناوری در طول دوره جشنواره در کوتاه ترین زمان ممکن به پرسش های ایده پردازان علاقمند به شرکت در جشنواره پاسخ دادند و به همین خاطر تعداد ایده های ثبت شده قابل ملاحظه بود.

وی گفت : به دلیل حجم زیاد پرسش و پاسخ ها در یک ماه پایانی مهلت ثبت نام ؛ دبیرخانه جشنواره در منطقه سه فناوری تصمیم به راه اندازی پاسخگویی برخط(online)کارشناسان یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر گرفت که این مهم با همکاری واحد پایگاه های اطلاع رسانی روابط عمومی پارک محقق شد .

رضویان اضافه کرد : با این اقدام به تعداد گسترده ای از پرسش  های علاقمندان به شرکت در جشنواره در زمانی بسیار کوتاه و به صورت بر خط توط کارشناسان این دبیر خانه پاسخ داده شد که بازتاب بسیار خوبی داشت .

 

منبع : پارک علم و فناوری استان سمنان 

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ شنبه ۷ تير ۱۳۹۳
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :