موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

حمايت و استفاده از ظرفيت نخبگان اصل مهم توسعه يافتگي كشور است | موسسه پلکان

 

استاندار قم در نشست صمیمی با مدیران و کارکنان بنیاد نخبگان استان قم: 

حمايت و استفاده از ظرفيت نخبگان اصل مهم توسعه يافتگي كشور است


ثبت اختراع،ثبت برند ، ثبت علامت تجاری، ثبت طرح صنعتیاستاندار قم در بازديد از بنياد نخبگان استان قم و نشست صمیمی با مدیران و کارکنان با اشاره به چابکی بنیاد نخبگان استان قم و الگو بودن برای دیگر سازمان­ها گفت:؛ شناسايي،‌ حمايت و استفاده از ظرفيت نخبگان را اصل مهمي در توسعه يافتگي كشور دانست.
 

 

 

 

به گزارش روابط عمومي بنیاد ملی نخبگان ، حجت‌الاسلام والمسلمین صالحي منش استاندار قم صبح امروز از بخش های مختلف بنیاد نخبگان بازدید کرد و در نشست صمیمی با مدیران و کارکنان این بنیاد با اشاره به عملكرد مثبت اين مركز در جذب افراد برجسته ي علمي گفت: بايد با افزايش بهره وري و استفاده ي حداكثري از نيروي انساني در همه ادارات  همانند بنیاد نخبگان استان قم زمينه هاي خدمات رساني به مردم و پيشرفت جامعه ي اسلامي را فراهم کنیم.

استاندار قم با اشاره به آغاز به كار بنياد ملي نخبگان در سطح كشور به دستور رهبر معظم انقلاب گفت:‌ با وجود اينكه بنياد نخبگان كمي دير در كشور ايجاد شد، اما طي همين سالها توانسته است در راستاي حمايت از نخبگان گام هاي موثري را بردارد.

وي شناسايي و به كارگيري افراد نخبه در مجامع علمي و صنعتي را عامل مهمي در راستاي توسعه و پيشرفت كشور دانست و افزود: بايد با استفاده از نيروهاي بالقوه بزرگان علمي در صنعت كشور، زمينه ي رشد و تعالي ايران اسلامي را فراهم کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحي منش همچنين با اشاره به كسب جايگاه اول جهاني توسط جمهوري اسلامي در رشد علم تصريح كرد: بايد با حمايت بيش از پيش از علم و دانش شاهد افزايش كمي و كيفي نخبگان علمي استان قم باشيم.

همچنین دكتر اخوان علوي رئيس بنياد نخبگان استان قم در ابتدای این دیدار بخش های مختلف بنیاد نخبگان استان قم را معرفی و نيز گزارشي از عملكرد اين بنياد ارئه کرد و حمايت هاي استاندار قم را در زمينه ي استفاده از ظرفیت  نخبگان علمي كشور را خواستار شد.

 

منبع : بنیاد ملی نخبگان 

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :