موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

اجرای 667 طرح پژوهشی طی امسال در دانشگاه علوم پزشکی مشهد | موسسه پلکان

 

اجرای 667 طرح پژوهشی طی امسال در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

اجرای 667 طرح پژوهشی طی امسال در دانشگاه علوم پزشکی مشهداز ابتدای امسال تا کنون 667 طرح پژوهشی در معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد به تصویب رسیده است.

 

 

 

 

 

دکتر محسن تفقدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر افزود: این تعداد طرح پژوهشی در گروه‌های مختلف دندانپزشکی، پیراپزشکی، پزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی، بهداشت، طب سنتی و ... به تصویب رسیده است.

وی با اشاره به این‌که این طرح‌ها با مشارکت اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد:‌ از این تعداد تا کنون 304 طرح به اتمام رسیده است.

تفقدی توسعه طرح‌های تحقیقاتی و حمایت از پژوهشگران و محققان با هدف دستیابی به برنامه‌های افق 1404 و دستیابی به دانشگاه برتر جهان اسلام را از مهمترین برنامه‌های این معاونت برشمرد و گفت:‌ برای اجرای طرح‌های مصوب سال از ابتدای امسال تا پایان مهر ماه بیش از 31 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار اختصاص داده شده است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص فعالیتهای پژوهشی سال گذشته نیز اظهار کرد:‌ در سال گذشته نیز یک هزار و 163 طرح با اعتبار 58 میلیارد و 456 میلیون ریال به تصویب رسید که از این تعداد 864 طرح به اتمام رسیده است.

بر اساس این گزارش، به منظور تجلیل از پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جشنواره پژوهش و فناوری 28 آذر ماه امسال در تالار ابن سینای دانشکده پرستاری و مامایی برگزار می‌شود.

ارائه گزارش عملکرد پژوهشی، معرفی و تقدیر از محققان برجسته، جوان و پژوهشگر برتر، معرفی و تقدیر از مؤلف و مترجم برتر، معرفی و تقدیر از مراکز تحقیقاتی برتر و معرفی و تقدیر از پژوهشگر برتر دانشگاه از جمله محورهای این جشنواره است.

 

منبع : خبرگزارسی ایسنا

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :