"بیانیه جامعه مخترعین ، نخبگان و فناوران استان های خراسان در دفاع از حقوق پایمال شده مردم بی دفاع غزه و فلسطین"

بسم الله الرحمن الرحیم

انسان آزاده همیشه آزاده است ، اگر حادثه ای برای او پیش آید صبر و شکیبایی دارد و اگر مصیبت ها بر او فرو ریزد نمی شکند ، اگرچه مغلوب و اسیر شود و آسایش او به سختی تبدیل شود (امام صادق (ع) - بحارالانوار ، جلد 71، صفحه 69)

زمین بار دیگر شاهد جنایتی ست که عرق شرم انسانیت را بر چهره ی آزادگان نشاند. جهان بار دیگر نظاره¬گر نسل کشی و وحشی گری¬هایی گشت که داعیه دارانش مدام از انسانیت و حقوق بشر دم می زنند. به کارگیری کشنده ترین ابزارهای جنگی و سلاح های ممنوعه ، نقض مکرر حقوق بشر و فراهم کردن میدان نابرابر نبرد ، تنها می تواند مهر تاییدی باشد بر فجایع این انسان نماها و منفورتر نشان دادن این غده سرطانی ! این وحشی گری ها ، ذات ناپاک و کریه این خونخواران را بیش از پیش عیان نمود و به تمامی جهانیان ثابت کرد که استکبار جهانی نه تنها کمر به ریشه کن کردن اسلام و مسلمین بسته است ، بلکه چشم خود را بر روی انسانیت نیز فرو بسته و زمین را به لجن زاری غیر قابل تحمل مبدل ساخته است !
و اکنون ما جامعه ی مخترعان و فناوران استان پهناور خراسان آمده ایم تا فریاد بزنیم : فرزندان ایثار و مقاومت تنها نیستند ! فلسطین همواره جزء پیکره پاک جهان اسلام بوده و هست . ایران و ایرانی همیشه پشتیبان مظلومیت بوده اند و بر همگان ثابت شده است که ایران خانه مظلومان عالم است ! رژیم مجعول و بی پایه و اساس صهیونیست باید این نسل کشی را متوقف سازد .
ما جامعه ی مخترعین و فناوران استان های خراسان به دفاع از مظلومیت و اقتدار آشکار مردم فلسطین و غزه بر می خیزیم و اعلام می کنیم که برادران و خواهران فلسطینی ، تنهایتان نمی گذاریم ! ما معتقدیم رسالت انسانیمان حکم می کند که چشم بر این ظلم آشکار فرو نبندیم و از تمامی ظرفیت های حقوقی و قانونی خود بهره ببریم تا آتش این جهل و تندروی را خاموش سازیم. فداکاری و ایثار شما قطعا شکستی مفتضحانه را برای دشمن رقم خواهد زد . بر حقارت دشمن بخندید و بدانید که پیروزی حق بر باطل نزدیک است و شهیدان غزه همیشه جاودان خواهند ماند ! همانطور که در قرآن کریم نیز خبر غیبی ناکامی یهودیان در آتش افروزی های خویش علیه مسلمانان در آیه شریفه 64 سوره مبارکه مائده آمده است که فرموده است :« کُلَّما أَوْقَدُوا ناراً لِلْحَرْبِ أَطْفَأَهَا اللَّهُ…»
بدانید که با شنیدن خبر مظلومیت شما، زخم های کهنه مان سر باز کرده اند و داغ دلهایمان تازه تر شده است ، خواستیم کنارتان باشیم و بگوییم قلب های ما همدرد دردهای شماست و بدینوسیله از کلیه مقامات مسئول ملی و بین المللی خواستاریم تمام توان خود را برای پایان رساندن این نسل کشی و نبرد نابرابر به کار گیرند و ندای حقیقت خواهی ما را به گوش جهانیان برسانند .
در نهایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین می خواهیم که بدانند چنین کشتار ناجوانمردانه ای نشانه ی به آخر خط نزدیک شدن دشمن است و تنها راه پیروزی عمل به نقشه راه مترقی مقام معظم رهبری برای تداوم مقاومت تاریخ ساز غزه و حفظ اتحاد با کرانه باختری و همچنین مطلع شدن کرانه باختری و الگو گرفتن از غزه قهرمان است .ما ایمان داریم به کلام مولایمان که فرمودند : خداوند برای گروهی کشته شدن و برای گروهی دیگر مرگ را مقرر نموده و هرکدام به اجل معین خود انسان که او مقدر کرده است می رسند ، پس خوشا به حال مجاهدان در راه خدا و کشته شدگان راه اطاعت او ! (امام علی (ع) – نهج السعاده –ج 2 –صفحه 107)
جامعه مخترعین و فناوران استان های خراسان
روابط عمومی موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان
این بیانیه را امضا کنید
با امضا کردن این طومار، به جامعه مخترعین ، نخبگان و فناوران استان های خراسان در دفاع از حقوق پایمال شده مردم بی دفاع غزه و فلسطین بپیوندید
* نام :
نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
تعداد امضا ها : ۶
محمد علی : غزه در خون کودکان خود در سوگ نشسته است،‌ سازمان ملل متحد و مدعیان دروغین حقوق بشر به ویژه آمریکای جنایتکار با کمال وقاحت و بی شرم تر از همیشه در کنار این آتش شعله ور اسرائیل ایستاده و با کمال قساوت آنچه بر مومنین فلسطین می رود را تماشا می کنند و حمایت آشکار را جایگزین سکوت مغرضانه نموده و ذات پلید خویش را بیش از پیش هویدا کرده و بر ادامه ی این جنایات اسرار دارند ! جنایاتی که دلیل ارتکاب آن ایمان راسخ مردم غزه به خدای واحد است و رژیم غاصب صهیونیستی مفتخر است که زمین را از وجود مسلمین پاک می کند!
خداخواه : آری دیگر بنی آدم اعضا یکدیگر نیستند.ؤ که اگر بودند خون به جای شیر کودکان غزه را سیراب نمی کرد. و گلوله کودکان را خواب و قبر گهواره ابدی آنان نمی شد…
فاطمه : وقتی که نشست فلسطین به خون/ غزه سراسر همه شد ویرون/ هیچ کدوم از اون شاه های عرب/ فلسطینی های هزار و یک شب با همه اون بر و بیاتون/ ادعاهاتون/ خدا یا برس به فریادشون/ از دست ظلم این نسل شیطون/ غاصبون دون/ گرفتن بارون روی سراشون/ موشک/ راکد و بمب شد افطارشون/ زن ها/ بچه ها/ پیر و جوون/ اون کبوترها /شاخه زیتون/ همه غرقه خون، همه غرقه خون/ ای خدا برس به فریادشون/ از دست ظلم این نسل شیطون
سعید : ممنون