موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

مشاوره تخصصی در زمینه حقوق مالکیت فکری | موسسه پلکان

مشاوره تخصصی
مشاوره تخصصی در زمینه حقوق مالکیت فکری

 

مشاوره تخصصی در زمینه حقوق مالکیت فکری

 

حقوق مالکیت معنوی یا مالکیت فکری در معنای وسیع کلمه عبارتست از حقوق ناشی از آفرینش ها و خلاقیت های فکری در زمینه های علمی و صنعتی ادبی و هنری به طور سنتی حقوق مالکیت معنوی به دو شاخه اصلی حقوق مالکیت صنعتی و و حق مولف یا حق کپی برداری تقسیم میشود.

تعداد بنگاه های کارگزار مالکیت فکری در سطح ایران محدود می باشد البته به دلیل حائز اهمیت بودن امنیت در زمینه مالکیت فکری، هر فردی توانایی ورود به این کسب و کار را ندارد. موسسات کارگزار مالکیت فکری، تنها خدمات ثبت را برای افراد و یا شرکت هایی که علم، زمان و توانایی پیگیری موارد ثبتی را ندارند ارائه می دهد.

موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان به عنوان یکی از پیشروان اصلی مالکیت فکری در سال 1388 فعالیت خود را به صورت جدی در این زمینه آغاز نمود. پلکان در این مدت کوتاه توانسته است خدمات خود را در اقسام مالکیت صنعتی (علائم تجاری ، اختراعات، طرحهای صنعتی و...) در سطح ملی و بین المللی گسترش دهد.

پلکان با در اختیار داشتن مجرب ترین متخصصان و وکلا ، توانسته است به یکی از مراکز تخصصی مشاوره و خدمات در حوزه مالکیت فکری و مدیریت فناوری تبدیل گردد.

خدمات پلکان در حوزه مشاوره حقوق مالیکت معنوی به صورت زیر قابل ذکر است: 


1-    مشاوره حضوری تخصصی ویژه

این بخش از خدمات شامل موسسات و شرکت هایی میشود که دارای چهارچوب سازمانی می باشند و خدمات متنوعی دارند.  مشاورین و متخصصین ما در حوزه IP به این سازمان ها مراجعه نموده و ساختار سازمانی آنها را از دید IP بررسی و تحلیل می نمایند و با پیشنهاداتی که در این حوزه می دهند بستر حمایت قانونی در این راستا را فراهم میکنند. مشاورین پلکان با توجه به تجاربی که در زمینه IP دارند سعی می کنند پیشنهاداتی که ارائه می دهند در راستای اهداف سازمانی بیشتر باشد. 


2-    مشاوره حضوری

این خدمت شامل افرادی می شود که تصمیم دارند در زمنیه ای خاص از حقوق مالکیت فکری مشورت نمایند. متقاضی در محل موسسه پلکان حضور می یابد و از تخصص مشاورین پلکان بهره مند می شود.  

 

3-    مشاوره تلفنی 

در این خدمت فرد با تماس با مشاورین مجرب پلکان می تواند از مشاوره آنها بهره مند شود. 


لازم به ذکر است که مشتریان پلکان می توانند به صورت رایگان از هر سه خدمت بهره مند شوند. 

برای ارتباط مستقیم با مشاورین موسسه پلکان کلیک کنید.

 

 

 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در تاریخ يکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲