موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

افتتاح نسخه آزمایشی سامانه ارزیابی اختراعات در شهریورماه | موسسه پلکان

 

افتتاح نسخه آزمایشی سامانه ارزیابی اختراعات در شهریورماه

 

افتتاح نسخه آزمایشی سامانه ارزیابی اختراعات در شهریورماهمدیر کل دفتر مدیریت دانش و مالکیت فکری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی از راه اندازی نسخه آزمایشی سامانه ارزیابی اختراعات خبر داد و گفت: همزمان با راه اندازی این سامانه دوره آموزشی برای جذب کارشناسان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 دکتر انور شلماشی افزود: به منظور یکسان ‌سازی و استاندارد کردن ارزیابی اختراعات در داخل کشور نسبت به آموزش و جذب کارشناسان ارزیاب مورد تأیید این دفتر اقدام خواهد شد.

مدیر کل دفتر مدیریت دانش و مالکیت فکری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران اظهار داشت: همزمان با راه‌اندازی نسخه آزمایشی سامانه ارزیابی ثبت اختراعات در کشور دوره‌های آموزشی با 8 سرفصل جداگانه برای واجدین شرایط ارزیابی ثبت اختراع برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: داوطلبان پس از اخذ گواهی پایان دوره برای کارشناسی اختراعات در سامانه ارزیابی اختراعات معرفی خواهند شد.

شلماشی زمان راه اندازی این سامانه و برگزاری اولین سطح از این دوره را در شهریور ماه سال جاری ذکر کرد و ادامه داد: با هماهنگی‌هایی که با اداره کل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ‌عمل‌آمده این دوره آموزشی با حضور مدرسانی از دفتر مالکیت فکری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران طی شهریورماه سال جاری در محل پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :