موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

ملاقات حضوري رئيس بنياد ملي نخبگان با جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر | موسسه پلکان

 

ملاقات حضوري رئيس بنياد ملي نخبگان با جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر 

 

رئیس بنیاد ملی نخبگان در راستای برنامه ماهیانه دیدار و ملاقات عمومی با تعدادی از نخبگان و استعدادهای برتر برای حل مشکلات آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، دومين ملاقات حضوری دكتر سلطانخواه معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با تعدادی از نخبگان واستعدادهای برتر در سال 92 در محل ساختمان حقیقت طلب بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

در این دیدار به مشکلات تحصیلی،علمی و آموزشی و چگونگی بهره مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان حدود 14 نفر از نخبگان و استعدادهای برتری که حاضر در محل بودند رسیدگی شد.

در این دیدار دكتر حسینی معاون فرهنگی و امور نخبگان و جمعی از كارشناسان بنیاد ملی نخبگان هم حضور داشتند.

نخبگان و استعدادهای برتر در این دیدار مشكلات خود را در زمینه وام مسكن نخبگان،چگونگی بهره مندی از بورس تحصیلی دوره دكتری شهيد احدي، تسهيلات نظام وظيفه و بهره مندي از تسهيلات تجاري سازي بنياد و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در میان گذاشتند.

خاطر نشان می شود، افراد متقاضی ملاقات حضوری می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام ملاقات حضوری با رئیس بنیاد ملی نخبگان در وبگاه بنیاد، درخواست خود را ارسال كرده و  بعد از تنظیم زمان مناسب برای ملاقات و اطلاع رسانی به آنان در محل معاونت فرهنگی و امور نخبگان با دكتر سلطانخواه دیدار و از نزدیك مشكلات و نقطه نظران خود را ارائه كنند.

 

منبع:بنیاد ملی نخبگان

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :