موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

دیدار چهره به چهره دكتر سلطانخواه با جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر | موسسه پلکان

 

دیدار چهره به چهره دكتر سلطانخواه با جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر 

 

رئیس بنیاد ملی نخبگان در راستای برنامه ماهیانه دیدار و ملاقات عمومی با تعدادی از نخبگان و استعدادهای برتر برای حل مشکلات آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، نوزدهمين ملاقات حضوری دكتر سلطانخواه معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با تعدادی از نخبگان واستعدادهای برتر در محل ساختمان حقیقت طلب بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

در این دیدار به مشکلات تحصیلی،علمی و آموزشی و چگونگی بهره مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان حدود 14 نفر از نخبگان و استعدادهای برتری که حاضر در محل بودند رسیدگی شد.

در این دیدار دكتر حسینی معاون فرهنگی و امور نخبگان و جمعی از كارشناسان بنیاد ملی نخبگان هم حضور داشتند.

نخبگان و استعدادهای برتر در این دیدار مشكلات خود را در زمینه وام مسكن نخبگان،چگونگی بهره مندی از بورس تحصیلی دوره دكتری شهيد احدي، استفاده از امتیازات نخبگی برای استخدام در دستگاه های دولتی،تسهيلات نظام وظيفه و دانش آموختگي برتر و بهره مندي از تسهيلات تجاري سازي بنياد و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با رئیس بنیاد ملی نخبگان در میان گذاشتند.

خاطر نشان می شود، افراد متقاضی ملاقات حضوری می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام ملاقات حضوری با رئیس بنیاد ملی نخبگان در وبگاه بنیاد، درخواست خود را ارسال كرده و  بعد از تنظیم زمان مناسب برای ملاقات و اطلاع رسانی به آنان در محل معاونت فرهنگی و امور نخبگان با دكتر سلطانخواه دیدار و از نزدیك مشكلات و نقطه نظران خود را ارائه كنند.

 

منبع: http://bmn.ir

 

نوشته شده توسط محمد علی میرزابابایی در تاریخ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :