موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

برگزاری هفت جشنواره منطقه‌یی اختراعات در سال 92 | موسسه پلکان

 

برگزاری هفت جشنواره منطقه‌یی اختراعات در سال 92    

 

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان از برگزاری هفت جشنواره منطقه‌یی اختراعات در سال جاری در سراسر کشور خبرداد.

 دکتر سید حسن حسینی در حاشیه چهارمین دوره سفر هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: اولین جشنواره منطقه ای اختراعات با نام کوهرنگ به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری و با همکاری استان های قم، اصفهان و مرکزی طی روزهای 31 اردیبهشت ماه تا دوم خردادماه برگزار می شود.

به گفته وی این جشنواره دارای بخش ویژه بازی‌های فکری است.

حسینی افزود: دومین جشنواره منطقه‌یی اختراعات با بخش ویژه انرژی های نو به میزبانی استان اردبیل و با همکاری استان های زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی با نام کوهساران در روزهای بیست و نهم، سی ام و سی و یکم مردادماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین سومین جشنواره منطقه‌یی اختراعات با عنوان زاگرس به میزبانی استان ایلام و با همکاری استان های کردستان، کرمانشاه، همدان و لرستان طی روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم شهریورماه برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه جشنواره منطقه‌یی اختراعات خراسان با بخش ویژه کشاورزی نیز در روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم مهرماه برگزار می شود، تصریح کرد: این جشنواره به میزبانی خراسان رضوی با مدیریت بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی با همکاری استان های خراسان شمالی و جنوبی برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره منطقه‌یی اختراعات دماوند در روزهای بیست و هشتم تا سی ام مهرماه گفت: این جشنواره به میزبانی بنیاد نخبگان استان سمنان با بخش ویژه محیط زیست با مشارکت استان های تهران البرز، قزوین، مازندران، گیلان و گلستان برگزار خواهد شد.

حسینی خاطرنشان کرد: ششمین جشنواره منطقه‌یی اختراعات با عنوان خلیج فارس به میزبانی استان بوشهر با همکاری استان های هرمزگان، بوشهر، خوزستان، فارس و کهکیلویه و بویراحمد با بخش ویژه تغذیه و سلامت در روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه جشنواره منطقه ای اختراعات کویر نیز طی روزهای هفدهم، هیجدهم و نوزدهم مهرماه برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره با بخش ویژه ورزش عمومی و سلامت به میزبانی بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان با مشارکت استان های کرمان و یزد برگزار خواهد شد.

گفتنی است، همچنین هم زمان با چهارمین دوره سفر رییس جمهوری و هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی، سید حسن حسینی معاون امور فرهنگی و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با حضور در محل بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی پاسخگوی نخبگان و استعدادهای برتر این استان بود.

در این دیدار به مشکلات حدود 20 نفر از نخبگان و استعدادهای برتر که در جلسه حاضر بودند رسیدگی شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :