موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

اختراع عینکی که میتواند فیلم برداری کند توسط گوگل | موسسه پلکان

 

اختراع عینکی که میتواند فیلم برداری کند توسط گوگل

 

 

اختراع عینکی که میتواند فیلم برداری کند توسط گوگللاری پیج از بنیانگذاران گوگل و یکی از مشهورترین میلیاردرهای جهان، جمعه گذشته با فناوری عینک گوگل در مراسم ازدواج یک از خویشاوندانش در کرواسی حاضر شد. پیج 40 ساله با به چشم‌داشتن فناوری های‌تک گوگل به نظاره این مراسم نشست و عینک مزبور امکان گرفتن عکس را فقط با پلک‌زدن برای وی فراهم کرد.

 

 

این گجت که هنوز وارد بازار نشده، توجه مهمانان این مراسم را به خود معطوف کرد. عینک گوگل در کریسمس آینده با بهای هزار و 500 دلار به فروش خواهد رفت و جدیدترین گجت های‌تک به شمار می‌رود.

فریم‌های این ابداع از تیتانیوم و پلاستیک ساخته شده و به کاربران امکان گرفتن عکس و فیلم ویدیویی را می‌دهد. این فناوری همچنین امکان انجام جست‌وجو گوگل با استفاده از ارتباطات وای‌فای را فراهم می‌کند.

در ماه می، نمایندگان کنگره به لاری پیج نامه نوشتند و از وی خواستند که گوگل اقدامات خود برای حفاظت از مالکیت خصوصی غیرکاربران را توضیح دهد. گوگل به دولت اطمینان داد که پرسنل این شرکت با دقت مباحث جدیدی را که ابداع طراحی‌شده ممکن است دراین زمینه موجب شود، در نظر می‌گیرند.

میلیاردر گوگل از حضور در نشست سالانه فناوری در سان ولی ایداهو برای شرکت در این مراسم صرف‌نظر کرده بود. در این مراسم دست‌اندرکاران قدرتمند عرصه رسانه، سیاست و فناوری حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :