موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

ثبت اختراع بالش نجات برای نخستین بار توسط مخترع جوان ایرانی | موسسه پلکان

 

 

موفقیتی دیگر از مخترعین پلکان: ثبت اختراع بالش نجات برای نخستین بار توسط مخترع جوان ایرانی

 

ثبت اختراع بالش نجات،ثبت اختراع ،ثبت برند،ثبت طرح صنعتیمخترع جوان کشورمان برای نخستین بار در کشور موفق به اختراع بالش ضد تشنج با قابلیت تعیین میزان دمای بدن و ثبت آن در اداره ثبت اختراعات  و مالکیت فکری به کمک موسسه پلکان شد .
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی پلکان ، سارا سر فرازی جامی مخترع جوان درباره ی ساخت بالش نجات عنوان کرد : با مشاهده افراد بیماری که دمای بدنشان به طور ناگهانی افزایش میافت و بر اثر تب زیاد در نیمه شب دچار تشنج می شدند به فکر اختراع وسیله ای افتادم تا قبل از از این اتفاق هشدار دهد. 
وی در ادامه درباره ی عملکرد اختراع خود ذکر کرد : اختراع " بالش نجات با قابلیت تعیین میزان دمای بدن" بالشی است که در داخل آن سیستمی جهت اندازه گیری دمای بدن افراد تعبیه گردیده است تا در صورتی که دما بیش از حد مجاز افزایش یابد هشدار داده و دیگران را نسبت به این اتفاق مطلع نماید. همچنین این اختراع دارای نمایشگری است ، که دمای بدن را به طور مداوم نمایش می دهد.

وی کارهای پژوهشی را از دوران دبستان در رشته ی مقاله نویسی آغاز و دوره راهنمایی با ارائه کنفراسی در باب زندگانی ابوعلی سینا در شهرستان رتبه دوم رشته مطالعه و تحقیق را کسب کرده است . 
همچنین در دوره ی سیزدهم و چهاردهم جشنواره خوارزمی مقام برتر را نیز کسب کرده است.


اتمام خبر

مطالب مرتبط :


نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۳
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :