موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

برگزاری مسابقه برنامه نویسی «اندروید» با حضور مدیر ایرانی گوگل | موسسه پلکان

 

برگزاری مسابقه برنامه نویسی «اندروید» با حضور مدیر ایرانی گوگل

برگزاری مسابقه برنامه نویسی «اندروید» با حضور مدیر ایرانی گوگلداوری ایده‌ها و برنامه‌ها ارسال شده به مسابقه برنامه نویسی که از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شده از شنبه 26 بهمن ماه آغاز شده و در مراسم اختتامیه یکی از مدیران ایرانی شرکت گوگل به عنوان سخنران حضور خواهد داشت.

 

 

 

 

دکتر مسعود صبایی- مسوول برگزاری این مسابقه با بیان اینکه این مسابقات با عنوان «ایران موبی کد» (Iranmobicode) برگزار می‌شود، گفت: مسابقات برنامه نویسی اندروید از 10 تا 13 اسفندماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات بر روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با سیستم عامل اندروید برگزاری می‌شود، اظهار داشت: این مسابقات در چهار محور برنامه‌های کاربردی، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی، برنامه‌های بازی و سرگرمی و ایده‌پردازی شامل ایده‌های نو و بدیع که قابل تبدیل به برنامه‌های کاربردی هستند با حضور تیم‌های دانشجویی و آزاد برگزار خواهد شد.

صبایی با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقات خاطر نشان کرد: در این مسابقه تنها برنامه‌ها و ایده‌هایی که در راستای محورهای تعیین شده هستند شرکت داده می‌شوند و شرکت کنندگان برنامه یا ایده نهایی خود را به همراه مستندات خواسته شده از طریق وب سایت مسابقه ارائه داده‌اند.

مسوول برگزاری مسابقات برنامه از آغاز داوری‌ها از امروز شنبه 26 بهمن ماه خبر داد و گفت: ایده‌های ارسالی بر اساس هشت محور چون میزان بدیع بودن ایده، میزان برآورده کردن نیازهای جامعه ایران، میزان علمی و اصولی بودن طراحی و نحوه پیاده‌ سازی‌، کارآیی از نظر سرعت و دقت عملکرد و قابلیت تبدیل شدن ایده به برنامه داوری خواهند شد.

وی ادامه داد: در هر محور سه نفر و یک برنامه برتر در مجموع 12 نفر به عنوان برگزیدگان این مسابقه معرفی خواهند شد. به برترین برنامه جایزه ویژه 300 میلیون ریالی اعطا می‌شود ضمن آنکه برگزیدگان اول تا سوم هر محور مشمول جایزه‌هایی مبلغ 30 میلیون ریال، 20 میلیون ریال و 10 میلیون ریال وجه نقد می‌شوند.

صبایی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی را از برنامه‌های جانبی این مسابقات دانست و خاطر نشان کرد: در این دوره از مسابقه برنامه نویسی از دکتر بقایی راد، مدیر تولید اندروید شرکت گوگل دعوت به عمل آمده است.

مسوول برگزاری مسابقه برنامه نویسی اندروید اعطای جوایز به برترین‌های این مسابقه را روز 13 اسفندماه ذکر کرد.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :