موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای پارک علم و فناوری خراسان جنوبی در بودجه ۹۳ | موسسه پلکان

 

اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای پارک علم و فناوری خراسان جنوبی در بودجه ۹۳

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: 20 میلیارد ریال اعتبار برای پارک علم و فناوری استان در بودجه 93 اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، جواد هروی در جلسه تشکیل شرکت‌های دانش بنیان مرکز رشد علم و فناوری قاین گفت: در چشم انداز 20 ساله، ایران اسلامی به عنوان قطب اول فناوری آسیا مطرح خواهد بود.

وی افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت‌های عظیم صنفی، علمی و هسته‌ای نصیب ملت ایران شده که آمریکا و غرب را به وحشت انداخته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی اصفهانی امام جمعه قاین نیز گفت: ایران اسلامی با دستیابی به دانش و فناوری هسته‌ای موقعیت خوبی در جهان پیدا کرده است.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی رژیم گذشته به دلیل مبارزات مردم قاین هیچ گونه توجهی به استعدادهای آنان نداشته است، اما امروز با توجه مسؤولان در انقلاب اسلامی ایران، جوانان با استعداد شهرستان در کنکور سراسری هر سال رتبه‌های تک رقمی دارند و موفقیتهای چشمگیری به دست آورده‌اند که نشان از مستعد بودن مردم این منطقه است.

محمد رضا دوستی، رییس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی نیز گفت: خراسان جنوبی در زمینه فناوری علمی دیر اقدام کرده است اما خیلی خوب و قوی پیش می‌رود.

دوستی افزود: مرکز رشد پارک علم و فناوری قاین به عنوان اولین مرکز رشد در استان تاکنون خوب درخشیده است.

وی ادامه داد: تعامل و همکاری مسؤولان شهرستان و نیروی انسانی با استعدادهای علمی یکی از ویژگی‌های مهم این مرکز است که بر ارتقای مرکز رشد قاین با وجود عمر کوتاه آن اثر بسیاری داشته است.

رییس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: بزودی مرکز رشد پارک علم و فناوری فردوس نیز شروع به کار خواهد کرد و سال آینده مرکز رشد نهبندان و بشرویه نیز راه اندازی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه باقرزاده به عنوان رییس مرکز رشد پارک علم و فناوری قاینات معرفی شد.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :