موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

دهمین فن‌ بازار منطقه‌ای کشور در کرمان به بهره‌برداری رسید | موسسه پلکان

 

دهمین فن‌بازار منطقه‌ای کشور در کرمان به بهره‌برداری رسید

ثبت اختراع،ثبت طرح صنعتی،ثبت علامت تجاری،ثبت طرح صنعتیدهمین مرکز فن بازار منطقه‌ای کشور در شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمان رسما افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مراسم افتتاح دفتر فن بازار استان کرمان با حضور معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس، مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک، مسؤولان شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمان و جمعی از صنعتگران، فناوران و نخبگان، در محل شرکت شهرکهای صنعتی کرمان برگزار شد.

حسین صابری، معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس با اشاره به تفاهم صورت گرفته با سازمان صنایع کوچک در ارتباط با توسعه فن بازارها گفت: برنامه توسعه فن بازارهای منطقه‌ای با محوریت شرکت شهرکهای صنعتی برای سال 93 ، چهار مرکز فن بازار بوده که تا کنون سه مرکز عملا راه‌اندازی شده و چهارمین مرکز نیزتا یک ماه آینده آغاز به کار می‌کند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تمرکز شبکه فن بازار ملی ایران بر تثبیت فن بازارهای ایجاد شده و اجرای برنامه‌های مصوب و تحقق اهداف مورد نظر این مراکز قرار گرفته، از این رو نشستهای دوره‌ای هم اندیشی و تبادل تجربیات بین مراکز فن بازار برنامه‌ریزی شده است که به میزبانی استان‌های مختلف برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، استان کرمان با بیش از 40 شهرک و ناحیه صنعتی و بهره‌مندی از ظرفیتهای معدنی منحصر بفرد می‌تواند به یکی از مراکز فعال شبکه فن بازار تبدیل شود.

 

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

نوشته شده توسط روابط عمومی پلکان در تاریخ دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۳
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :