موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

جستجوی علامت تجاری | موسسه پلکان

علامت تجاری
جستجوی علامت تجاری

 

 

جستجوی علامت تجاری

 
 با توجه به اینکه مهم ترین
نقش علامت تجاری در ایجاد تمایز محصولات یا خدمات یک شرکت از خدمات و محصولات سایر شرکت ها و یا متمایز کردن محصولات و خدمات یک شرکت از سایر خدمات و محصولات همان شرکت است، بنابراین قبل از ثبت علامت تجاری در وهله اول باید علامت تجاری مناسب با محصول یا خدمات خود را انتخاب نموده و سپس در بانک اطلاعاتی علائم تجاری موجود در سایت اداره، جستجوی علامت تجاری انجام دهید.

 
جستجوی علامت تجاری

 

جستجوی علامت تجاری در سایت اداره ثبت علامت تجاری به آدرس اینترنتی http://ip.ssaa.ir/BSigns/search.aspx امکان پذیر است. قابلیت جستجو علامت تجاری بعنوان خدماتی می باشد که اداره کل مالکیت صنعتی جهت اطلاع افراد از علائم ثبت شده موجود در بانک اطلاعاتی این اداره کل ارائه می نماید.
جستجوی علامت تجاری به منظور پیشگیری از تقاضاهای تکراری و جلوگیری از درخواست مجدد علائم ثبت شده اعم از عین یا مشابه وغیره و اطاله زمان تقاضا دارد قبل از فایل اظهارنامه الکترونیکی با دقت تمام نسبت به جستجوی علامت تجاری موردنظر اقدام و پس از حصول اطمینان از عدم موانع و محدودیتهای قانونی اقدام به ثبت درخواست فرمائید.
بنابراین می توان گفت با جستجوی علامت تجاری در وقت شما صرفه جویی می شود به عبارتی مانع از هدر دادن وقت شما برای علامت تجاری که به ثبت نمی رسد می شود. 
برای اطلاعات بیشتر در زمینه جستجوی
علامت تجاری می توانید با مشاورین پلکان تماس حاصل فرمایید. 


05137679797

 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در تاریخ سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵