موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

ثبت برند در مشهد | موسسه پلکان

علامت تجاری
ثبت برند در مشهد

 

ثبت برند در مشهد 


در ابتدا لازم است قبل از توضیح درباره اهمیت ثبت برند در مشهد برای افرادی که قصد دارند کسب و کار خود را به صورت جدی در مشهد آغاز نمایند، توضیح مختصری درباره برند ارائه شود.

ویکی پدیا درباره برند اینگونه توضیح می دهد:
طبق تعریف انجمن بازاریابی آمریکا: مارک، برند یا نمانام،یک نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می‌گردد. عنوان قانونی برای برند، نشان تجاری است.

برند، همان چیزی است که مخاطب با دیدن، شنیدن، حس کردن و یا هرگونه ارتباطی با آن بصورت مفهومی، دیداری یا لفظی صفات و ویژگی‌های خود را (برند) در ذهن و قلب مخاطب تداعی می‌کند. 


و اما چرا ثبت برند در مشهد؟

با توجه به اینکه مشهد قطب صنعتی شرق ایران است و کارخانجات و شرکت های صنعتی فراوانی در این شهر در زمینه های مختلف صنعتی فعالیت دارند، و همچنین به دلیل وجود جاذبه های تاریخی-مذهبی و فرهنگی در مشهد این شهر به یک مکان پر تردد و توریستی تبدیل شده است بنابراین  با توجه به بازار رقابتی که در مشهد وجود دارد بسیاری به دنبال چاره ای برای جلوگیری از سو استفاده از نام تجاری (برند) خود هستند لذا تنها راه ممکن برای جلوگیری از سو استفاده افراد سود جو "ثبت برند در مشهد"  است. به عبارت دیگر ثبت برند تنها در اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران امکان پذیر است اما شرکت هایی در مشهد وجود دارند که این امر را برای شما امکان پذیر می سازند، یکی از خدمات موسسه پلکان "ثبت برند" است. برای مطالعه مراحل ثبت برند کلیک کنید.

 

ثبت برند - ثبت علامت تجاری

با ما از کسب و کار خود محافظت کنید

 

موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه مالکیت فکری در پارک علم و فناوری مشهد آغاز نمود، در حال حاضر پلکان به عنوان یکی از پیشروان این عرصه در شمال شرق کشور، اقدام به ارائه مشاوره و خدمات تخصصی در حوزه دارایی های فکری و کسب و کار های جدید می نماید.
برای مشاوره در زمینه
ثبت برند در ایران و دیگر کشورها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
05137679797

 

 

نوشته شده توسط مدیریت سایت در تاریخ چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶