موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

برگزاری 7 جشنواره منطقه ای اختراعات در سال 92 | موسسه پلکان

 

برگزاری 7 جشنواره منطقه ای اختراعات در سال 92 

 

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان از برگزاری هفت جشنواره منطقه ای اختراعات در سال جاری در سراسر کشور خبرداد.

 دکتر سید حسن حسینی در حاشیه چهارمین دوره سفر هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان با اعلام این مطلب گفت: اولین جشنواره منطقه ای اختراعات با نام کوهرنگ به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری و با همکاری استان های قم، اصفهان و مرکزی طی روزهای 31 اردیبهشت ماه تا دوم خردادماه برگزار می شود.

به گفته دکتر حسینی این جشنواره دارای بخش ویژه بازهای فکری است.

وی افزود:دومین جشنواره منطقه ای اختراعات با بخش ویژه انرژی های نو به میزبانی استان اردبیل و با همکاری استان های زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی با نام کوهساران در روزهای بیست و نهم، سی ام و سی و یکم مردادماه برگزار خواهد شد.

دکتر حسینی ادامه داد: همچنین سومین جشنواره منطقه ای اختراعات با عنوان زاگرس به میزبانی استان ایلام و با همکاری استان های کردستان، کرمانشاه، همدان و لرستان  طی روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم شهریورماه برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه جشنواره منطقه ای اختراعات خراسان با بخش ویژه کشاورزی نیز در روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم مهرماه برگزار می شود، تصریح کرد: این جشنواره به میزبانی خراسان رضوی با مدیریت بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی با همکاری استان های خراسان شمالی و جنوبی برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره منطقه ای اختراعات دماوند در روزهای بیست و هشتم تا سی ام مهرماه گفت: این جشنواره به میزبانی بنیاد نخبگان استان سمنان با بخش ویژه محیط زیست با مشارکت استان های تهران البرز، قزوین، مازندران،گیلان و گلستان برگزار خواهد شد.

دکتر حسینی خاطرنشان کرد: ششمین جشنواره منطقه ای اختراعات با عنوان خلیج فارس به میزبانی استان بوشهر با همکاری استان های هرمزگان،بوشهر، خوزستان، فارس و کهکیلویه و بویراحمد با بخش ویژه تغذیه و سلامت در روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه جشنواره منطقه ای اختراعات کویر نیز طی روزهای هفدهم،هیجدهم و نوزدهم مهرماه برگزار می شود، گفت: این جشنواره با بخش ویژه ورزش عمومی و سلامت به میزبانی بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان با مشارکت استان های کرمان و یزد برگزار خواهد شد.

گفتنی است، همچنین هم زمان با چهارمین دوره سفر رییس جمهوری و هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی، سید حسن حسینی معاون امور فرهنگی و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با حضور در محل بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی پاسخگوی نخبگان و استعدادهای برتر این استان بود.

در این دیدار به مشکلات تحصیلی،علمی و آموزشی و چگونگی بهره مندی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان حدود 20 نفر از نخبگان و استعدادهای برتری که حاضر در محل بودند رسیدگی شد.

 

منبع: http://bmn.ir

 

جهت ثبت نام در جشنواره هاي منطقه اي و بازدید از .جدول برگزاري جشنواره هاي منطقه اي اختراعات در سال92به سایت WWW.bmn.irمراجعه نمایید.

نوشته شده توسط محمد علی میرزابابایی در تاریخ شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۲
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :