موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

هفته پژوهش | موسسه پلکان

امروز دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

 

پلکان در همایش مالکیت فکری دانشگاه علوم پزشکی مشهد 

 

1-  خدمات موسسه پلکان به اعضاء علوم پزشکی در آستانه فرارسیدن هفته پژوهش

موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان به عنوان اولین کارگزار خدمات مالکیت فکری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در راستای تحقق بخشی از برنامه ها و سیاست های معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه ، تفاهم نامه ای را در حوزه مالکیت فکری در تاریخ 30/09/90 منعقد نموده است. طبق این تفاهم نامه هر کدام از کارکنان ، دانشجویان و یا اساتید دانشگاه که دارای معرفی نامه ای از دفتر توسعه فناوری دانشگاه باشند می توانند از کمک هزینه بلاعوض جهت ثبت اختراع و طرح صنعتی به شرح زیر استفاده نمایند.

 

هفته پوهش

 

لازم به ذکر است کمک هزینه های فوق توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد پرداخت خواهد گردید.

همچنین با توجه به نزدیک شدن به هفته پژوهش، طبق سی و یکمین جلسه کمیته راهبردی پلکان ، مقرر گردیده است که خدمات ثبت اختراع طلایی و نقره ای پلکان از تاریخ 1/9/1393 لغایت 10/10/93 برای اعضاء دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، بدون پیش پرداخت بوده و شروع بکار انها بصورت رایگان انجام پذیرد.

2-    کارگاه یک روزه ماکیت فکری با محویت موضوعات : مخترع کیست ؟ 

علل حمايت کشورها از مخترعين، ثبت اختراع داخلي، مفاهیم، ثبت، بهره برداری، تجاری سازی و نظام حمایتی اختراعات حوزه علوم پزشکی(بیوتکنولوژی، دارویی و تجهیزات پزشکی)،آشنایی با علائم تجاری، ثبت علائم، طرح صنعتی، کپی رایت و آشنایی با مقررات داخلی و بین المللی ثبت در تاریخ چهارشنبه 28 آبان 93 از ساعت 8 الی 14 در محل سالن فرهنگی پژوهشکده بوعلی برگزار گردید.ردید .

موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان – کلینیک تخصصی مالکیت فکری – نیز با ارائه خدمات ویژه به اعضاء علوم پزشکی در این کارگاه حضور داشته و خدمات موسسه مورد استقبال چشمگیر شرکت کنندگان در کارگاه قرار گرفت .

 

نوشته شده توسط دپارتمان ثبت اختراعات پلکان در تاریخ سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
دیدگاه خود را بنویسید :
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
دیدگاه شما :