موسسه پلکان | کلینیک تخصصی مالکیت فکری(ثبت اختراع وبرند)

تاریخچه پلکان | موسسه پلکان

تاریخچه پلکان

 

تاریخچه موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان:

 

در ابتدای سال 1386 ، دفتر ثبت اختراعات با همکاری و حمایت مسئولین و مدیران پارک علم و فناوری خراسان رضوی، با هدف حمایت و تسهیل در فرآیند ثبت اختراعات در محل پارک علم و فناوری خراسان راه اندازی شد.

 

در سال 1388 ، موسسین و کارشناسان دفتر ثبت اختراعات با حمایت مسئولین پارک علم و فناوری خراسان رضوی ، موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان را به عنوان اولین مرکز تخصصی مشاوره و خدمات تخصصی در حوزه مالکیت فکری و مدیریت و انتقال فناوری در شمال شرق کشور با هدف حمایت از مخترعین ، نخبگان ، فناوران و کارآفرینان تاسیس نمودند تا پلکان بتواند با ارائه مشاوره و خدمات تخصصی در حوزه مالکیت فکری و فناوری ، راه را برای جامعه هدف خود هموار نموده و باعث رشد و شکوفائی مخاطبان خود گردد.

 

در نیمه دوم سال 1388 ، پلکان توانست با تکیه بر نیروهای متخصص خود و سابقه درخشانش ، به جمع شرکت های فناور و همکار پارک علم و فناوری خراسان رضوی بپیوندند ، تا از آن پس رسماً فعالیت های خود را تحت حمایت پارک خراسان رضوی گسترش دهد.

 

در حال حاضر پلکان به عنوان یکی از پیشروان عرصه مالکیت فکری و فناوری در کشور ، توانسته خدمات خود را در زمینه های مختلف و مورد نیاز مخاطبانش توسعه داده و امروزه با در اختیار داشتن مجرب ترین متخصصان و وکلا در منطقه ، به یکی از مراکز تخصصی مشاوره و خدمات در حوزه مالکیت فکری و فناوری تبدیل گردد.

 

بازتاب خبری

مصاحبه با معاون پارک علم و فناوری خراسان در روزنامه اقتصاد و پایگاه اطلاع رسانی استان خراسان رضوی

 

نوشته شده توسط محمد علی میرزابابایی در تاریخ چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۲